“Резонанс”

Наша творчість

Ось уже рік в Бережанах діє цікавий творчий проект «Резонанс» запрошує…», завдяки якому відбуваються концерти класичної музики у місцевих храмах. Організатор проекту – викладач Бережанської школи мистецтв ім. М.Бездільного, учасниця ансамблю народних інструментів, скрипалька Ірина Драбик. Кожне таке дійство дарує безліч приємних вражень та емоцій, а музика, торкаючись глибин душі слухачів, залишається у їхніх серцях незабутньою.

Тож знову зовсім недавно, 19 червня, у неділю Пресвятої Трійці, у дворику храму Пратулинських мучеників «Резонанс» чарував усіх присутніх новим дійством «Мистецьке сонце Італії та України». На декілька вечірніх годин дворик перетворився на чудову пристань класичного мистецького дива. Глядачів особливо вразила оригінальна постановка номерів та неординарний сценарій. Складалось враження, що перебуваєш на якомусь визначному європейському заході. Свято було наповнене різноманітними видами мистецтва. Окрім, традиційно, музики, звучала чудова поезія; також присутніх дивували театральні та хореографічні постановки, а ще було представлене  малярство. Артисти та художники – переможці міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів і фестивалів. Саме ці – кращі з кращих – обдаровані люди Бережанщини, які люблять та розвивають справжню культуру, збагачують духовність рідного краю, щиро дарували свої таланти глядачам. Номери представляли учасники різного віку, оскільки ідеєю концерту було показати ріст здібностей від наймолодших школярів до музикантів високого професійного рівня, які теж навчалися у наших музичних школах. Окрім того, що насолодитись захоплюючою атмосферою свята, глядачі мали можливість і порадіти за тих, хто був відзначений особливими грамотами. Метою церемонії нагородження було визнання людей, які відіграють важливу роль у розвитку культури Бережанщини, а також стимулювання їх  до перемог у наступному році.

Мабуть, ідея представлення класичного мистецтва на територіях храмів неспроста, адже церква та мистецтво – саме ті два крила, що розвивають наші таланти, роблять надзвичайно багатою нашу духовність та плекають справжню високу культуру. Тож заохочуємо усіх бережанців підтримувати подібні проекти.  Покажімо, що ми небайдужі до прекрасного, навчімось розуміти духовні цінності та любити їх. Просто відвідуймо концерти «Резонансу» та й інші, де справді проповідується високе мистецтво, що дарує гармонію душі.

 


Notice: compact(): Undefined variable: limits in /home/weaponsa/public_html/bernardyniv.com/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

Notice: compact(): Undefined variable: groupby in /home/weaponsa/public_html/bernardyniv.com/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853