Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/weaponsa/public_html/bernardyniv.com/wp-includes/formatting.php on line 4387

БФ «Карітас Бережани» запрошує до пішої прощі!

Анонси Бережани Оголошення Подорожуємо святими місцями

Добрі вчинки гуртують та сприяють якісній командній роботі. Ми запрошуємо взяти участь у пішій деканальній прощі до Марійського духовного центру Зарваниця.

🚌Реєстрація та транспорт. 
Кожного хто зголосився приєднатись, просимо пройти реєстрацію у Церкві Пресвятої Трійці – так ви отримаєте можливість повернутись до дому за допомогою зарезервованого автобуса. Отож реєструємось! Бо після пішої прощі автобус завжди добрий помічник)

⌚️Початок. 
Всі Божі справи починаємо з молитви, чекаємо вас 10 травня в п’ятницю о 12:00 на молебні у Церкві Пресвятої Трійці. Помолившись в 12:30 рушатимемо в дорогу.

🛍Речі. 
Зручні й практичні – все що допоможе вам комфортно почуватись як у дорозі так й на прощі. Карімати, запасний одяг, харчі, дощовики – бачите що виходить заважка сумка? Не проблема, адже прощу супроводжуватиме автомобіль куди можливо покласти важкі речі.

🏔Дорога. 
Заплановано поділ шляху на два відрізки із ночівлею у Підгайцях. Після доброго відпочинку в суботу продовжимо маршрут у напрямку Зарваниці.

Не маєте змоги піти? Просимо поділитись цим текстом з близькими)

Бажаєте йти та маєте більше запитань? Звертайтесь до Церкви Пресвятої Трійці


Notice: compact(): Undefined variable: limits in /home/weaponsa/public_html/bernardyniv.com/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

Notice: compact(): Undefined variable: groupby in /home/weaponsa/public_html/bernardyniv.com/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853