З днем народження, «Карітас»!

Суспільство

Уже рік часу пройшов відтоді, коли у Бережанах відбулось відкриття благодійної організації «Карітас». Пригадується, як під час освячення приміщення священики висловлювали свої надії на добру роботу організації, давали благословення на мудру співпрацю потребуючих та жертводавців. Очікували хороших здобутків у даній ланці служіння Церкви. І результати не забарилися. Ось уже маємо деякі плоди діяльності організації. Під керівництвом о. Михайла та його співпрацівників, волонтерів, «Карітас» постійно допомагає тим, хто потребує. Від червня минулого року не раз були надіслані допомоги воїнам АТО: одяг, продукти, медикаменти. Організовувались ярмарки, кошти з яких ішли потребуючим на сході України. Допомагає організація і сім’ям атошників. Також малозабезпеченим. Неодноразово волонтери «Карітасу» організовували цікаве проведення дозвілля дітям інтернату. Проте, це лише перша маленька допомога бідним та нещасним людям. У перспективі організація планує розвиватись у різних сферах соціальної допомоги. Зокрема, скоро розпочнеться проект «Наставництво», що передбачає допомогу дітям-сиротам, яка полягатиме в опікуванні дитини – наставленні її в житті. З вересня планується відкриття соціального центру для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах (майстер-класи, тренінги та соціалізація дитини). «Карітас» починає шефство над деякими бідними сім’ями. Планів та ідей є багато. Залишається молитися та вірити у їх здійснення. А потім реалізовувати з Божою допомогою. Блаженніший Святослав сказав, що «Карітас» – найкращий інструмент соціального служіння Церкви. Тому і ми, миряни, як її частина, можемо долучатись до такої благородної справи – послужити ближньому. Особливо, у цей ювілейний рік Божого милосердя. Оскільки діла милосердя для душі і тіла ближніх мають бути свідченням нашої власної віри та досвіду. А кожен милосердний вчинок — це щабель сходів, що ведуть до небес.

Тож заохочуємо всіх вірних нашої Церкви до співпраці з «Карітасом». Якщо можете щось пожертвувати бідним чи засмученим, знедоленим чи відкинутим, – одяг, їжу, добре слово, моральну підтримку – зробіть це! Якщо потребуєте самі – звертайтесь. А головне вірмо, що світ не без добрих людей, через яких Бог нас ніколи не залишить.

А ми вітаємо «Карітас» з першими іменинами. Бажаємо подальшого розвитку, натхнення, віри, наснаги у добрих починаннях, хороших спонсорів, нових ідей та Божого благословення на довгі роки праці у Господньому служінні!

 


Notice: compact(): Undefined variable: limits in /home/weaponsa/public_html/bernardyniv.com/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

Notice: compact(): Undefined variable: groupby in /home/weaponsa/public_html/bernardyniv.com/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853